مقالات

اهمیت فیلتر کابین برای سلامتی سرنشینان

اهمیت فیلتر کابین برای سلامتی سرنشینان

آیا از تأثيرات آلودگی هوا و ذرات ریز که به چشم نمی توانیم ببینیم و همینطور انتشار کربن و آلرژن های موجود در هوا باخبرید؟

هنگامی که شما دکمه دریچه هوای (کولر یا بخاری) خودرویتان را می فشارید و از فیلتر مناسب، استاندارد و کربن دار استفاده نمی کنید، ذرات ریز معلق در هوا مستقیماً داخل کابین خودروی شما کشیده می شوند و ذرات گردوغبار، کربن ها، بوی بد اگزوز، گازهای مضرر، آلرژن ها، کپک ها و باکتری های روی فیلتر غیر استاندارد مثل یک بمب بسیار خطرناک و سمی با یک کلید و اشاره وارد کابین خودرویتان می گردد.

تنفس هوای پاک حق ماست.

اهمیت فیلتر کابین برای سلامتی سرنشینان

ما می دانیم که شما می خواهید از خود در برابر آلودگی های محیط محافظت کنید.

ما میدانیم که شما سلامت خودتان، عزیزهایتان و مسافران را جدی میگیرید.

بنابراین اولین حرکت و قدم را به سمت رانندگی شادتر و سالم تر را با تعویض فیلتر کابین اورجينال و استاندارد کربن دار انجام دهید. همچنین از گردش هوای سالم در محیط داخل وسیله نقلیه خود اطمینان حاصل کنید.

توجه داشته باشید که:

ذرات ریزی که قابل مشاهده نیستند، (هوای کثیف و آلرژن ها) در سینوس ها، ریه ها و قلب کودکان و بزرگسالان که ثابقه حساسیت دارند بسیار مضر و خطرناک است.

تمامی فیلتر کابین های موجود در مجموعه تبریز اتوسرویس که بهترین های بازار را برای شما عزیزان تهیه نموده ایم، تا این فیلتر ها با راندمان بالا، بیشتر ذرات مضر مانند گرد و غبار و آلودگی هایی چون بوی نامطبوع و گازهای مضر که در سیستم تهویه شما در گردش هستند را به دام می‌اندازند.

و در برخی خودروهای وارداتی همچون فولکس واگن ،بنز، بی ام و و غیره.. که فیلترهای اورجينال کربن دار در بازار موجود است را تهیه نموده ایم، که از لایه کربن فعال پریمیوم و از گرانول کربن فعال، بوها و گازهای مضر مانند دی اکسید کربن و دی اکسید گوگرد و اکسیدهای نیتروژن را جذب می کنند. این فیلترها حاوی پلی فنول طبیعی‌ست و ذرات ریز آلرژی زا را جذب و غیر فعال می کند و از رشد و افزایش باکتری و کپک روی فیلتر جلوگیری می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *